KOSSUTH TÉMAHÉT

A Kossuth Lajos témahetünk a végéhez ért. Mind a négy osztàly talált a korosztályának megfelelelő feladatot, ahol jobban megismerkedhettek ezzel a korszakkal. Ismeretterjesztő filmvetités, totó, plakátkészítés színesítette a gyermekek napjait a héten a Népkör utcában. A 3-4.o. Kapitánylabda versenyen vett részt. A hét utolsó napja kapcsolódott a városi rendezvényhez. Kivonultunk a Szent- háromság térre és megtekintettük a műsort, énekeltünk, majd a Szabadság téren a Kossuth szoborhoz kitűztük az elkészített munkáinkat. Mozi látogatással zárult a hét programja.

Köszönjük a színvonalas projektet Tóthné Szabó Ildikónak

"EGYSZER VOLT, HOL NEM VOLT..." KIÁLLÍTÁS

A Táncsics M. Ált. Isk. Népkör utcai 4. és 3. osztályos tanulói meghívtást kaptak a Kossuth Művelődési Központ "Egyszer volt, hol nem volt ..." című kiállítás megnyitó ünnepségére. A diákok egy csodálatos kiállítást nézhettek meg és egy kiváló mesemondó, által elmondott mesét hallhattak ezen a délutánon, amelyet egy saját maguk által készített ajándék rajzzal köszöntek meg! Köszönjük a meghívást ezúton is a szervezőknek!

Tóthné Szabó Ildikó
tanító néni