TITOK - Hermann Ottó természetismereti vetélkedő (házi)

 

5. évfolyam :

 

1. helyezett: Oláh Tünde (5.z)

2. helyezett: Burda Bence (5.i), Jenei Máté (5.i)

3. helyezett: Bor Viktória (5.i)

 

6. évfolyam:

 

1. helyezett: Füle Ádám (6.i), Zentai Gábor (6.i)

2. helyezett: Domoki Lázár (6.i), Határ Nikolett (6.i)

3. helyezett: Magda Péter (6.z)

 

Gratulálunk!


 

XXX. ÖVEGES JÓZSEF KÁRPÁT  MEDENCEI FIZIKAVERSENY ISKOLA EREDMÉNYEI

 

Az iskolánkból, négy nyolcadikos osztályból  összesen 18 tanuló vett részt a versenyben.

I.helyezés: Dóra Boglárka 8.z

II. helyezés: Kovács Benedek Örs 8.i

III. helyezés: Rafael Dániel 8.B

 

Gratulálunk nekik!


 

ISKOLAI FALMÁSZÓ VERSENY

 

Iskolánkban a testnevelés munkaközösség közreműködésével, családias hangulatban zajlott le a mai délután folyamán, a házi falmászó verseny. Az elmúlt évekhez képest változásként Sebők Attila főszervező átrendezte a falon a fogásokat, hogy ne „ rutinból" másszanak az indulók.Az 5-6 és 7-8 évfolyamon a fiúk és lányok külön mérhették össze tudásukat. Két pályát kellett teljesíteniük időre, ezek alapján állhattak fel a dobogóra a gyerekek.

Eredmények:

III. Korcsoport Lányok:
1. Ecseri Angéla
2. Csiszár Csenge
3. Fazekas Fanni

III. Korcsoport Fiúk:
1. Rafael Zsolt
2. Szél Viktor
3. Szendrei Attila

IV. Korcsoport Fiúk:
1. Romhányi Bence
2. Katona Zsolt
3. Molnár János

Gratulálunk nekik!


 

TANKERÜLETI KI MIT TUD?

 

A Ceglédi Tankerület által megrendezett Ki mit tud? döntőben próza kategóriában Nyika Zsófia 5.i. osztályos tanuló különdíjban részesült.

 

Gratulálunk!


HÁZI MATEMATIKA VERSENY

5. osztály

  1. Kneif Laura (5.a)
  2. Sípos Alex (5.i)
  3. Farkas Csaba (5.a)

6. osztály

  1. Füle Ádám (6.i)
  2. Csurgai Anna (6.i)
  3. Magda Péter (6.z)

7. osztály

  1. Rimóczi Bence (7.z)
  2. Fenyvesi Gergő (7.i)
  3. Labancz Zoltán (7.i)

 

Gratulálunk nekik!


 

TANKERÜLETI NYELVI VERSENY

 

A Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola által szervezett Tankerületi Nyelvi Versenyen, 2019.11.22-én szépen szerepeltek a következő tanulóink:

 

Angol nyelvből:


6.i osztalyos tanulók: Bicskei Petra, Csurgai Anna, Határ Nikolett és Kállai Vivien
6.z osztályos tanulók: Magda Péter, Révész Máté, Rimóczi Laura és Verheugen Elowyn
7. i osztályos tanulók: Fehér Krisztina, Gombár Boróka, Horváth- Nagy János és Révész Levente

 

Német nyelvből:


7. i osztalyos tanulók: Balogh Boglárka, Józsa Norbert, Oláh Gábor és Telek Dorina

 

Gratulálunk nekik!


 

VÁROSI PRÓZAMONDÓ VERSENY

 

A városi prózamondó versenyen Tompa Csongor 3.z osztályos tanuló 6.helyezést ért el,

Pintér Léna 4.z osztályos tanuló 4. helyezett lettHartyányi Hanna 3.z osztályos tanuló emléklapot kapott.

 

Gratulálunk nekik!


 

ISKOLAI PRÓZAMONDÓ VERSENY

 

5-6. évfolyamon:

Bálint Gábor 5.i.

Nika Zsófia 5.i.

Határ Nikolett 6.i.

 

7- 8. évfolyam:

Pintér Emma 7.z.

Vraukó Fábián Csenge 7.z.

Bretus Gábor 8.i.

 

Gratulálunk nekik!


 

III. VÁROSI ÍJÁSZVERSENY

 

 

5-6-os korosztály:

I. Huszár Levente (6.i) - Táncsics Mihály Általános Iskola

II. Szendrei Attila (5.i) - Táncsics Mihály Általános Iskola

III. Gál Hunor (6.z) - Táncsics Mihály Általános Iskola

7-8-os korosztály:

II. Kovács Tamás (7.i) - Táncsics Mihály Általános Iskola

III. Romhányi Bence (8.a) - Táncsics Mihály Általános Iskola

 

Tanárok:

I. Huszár Zoltán

II. Zsenyuk Iván

 

Gratulálunk nekik!


 

BENEDEK ELEK KISTÉRSÉGI SZÖVEGÉRTÉSI VERSENY HELYEZETTJEI 

 

3. osztályosok: 

II. Hárs László Benedek - Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola

IV. Macsári Hajnal - Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola

VI. Fekete Gergő - Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola

 

4. osztályosok:

II. Horváth-Nagy Réka - Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola

 

Gratulálunk nekik!