Tartalomjegyzék

SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

 

Iskolánkban 2019. február 6-án rendeztük meg a több éves múltra visszatekintő szépkiejtési versenyt. A 2. 3. és a 4. évfolyamos tanulók pontos olvasását, értő olvasását, valamint a hangulat érzékeltetését figyelte meg a zsűri. A megmérettetésen a következő eredményeket érték el diákjaink:

2. évfolyam

I. Nagygyőr Bence 2. z

Macsári Hajnal 2. z

II. Hörömpő Liza 2. i

III. Hárs László 2. i

 

3. évfolyam

I. Farkas Boglárka 3. i

II. Horváth-Nagy Réka 3. i

Pintér Léna 3. z

III. Jurászik Lilla 3. a

Muir Hanna 3. z

Nyíri Boglárka 3. i

Csizmadi András 3. i

 

 

4. évfolyam

I. Nyika Zsófia 4. i

Sági Mátyás 4. i

II. Sasvári András 4. z

Farkas Bálint 4. a

III. Sasvári Bálint 4. z

Jenei Máté Levente 4. i

 

Gratulálunk nekik! 


BENEDEK ELEK KISTÉRSÉGI SZÖVEGÉRTÉSI VERSENY HELYEZETTJEI 

 

3. osztályosok:

VI. Csizmadi András

VI. Horváth-Nagy Réka

 

4. osztályosok:

II. Farkas Csaba István

IV. Nyika Zsófia Stefánia

V. Sasvári Bálint

 

A további indulók eredményei megtekinthetők: ITT

 

Gratulálunk nekik!


 

II. VÁROSI ÍJÁSZVERSENY

 

5-6-os korosztály:

I. Kovács Tamás (6.i)

II. Huszár Levente (5.i)

 

7-8-os korosztály:

I. Karsai Roland (8.i)

III. Sebők-Dömös Borbála (8.z)

 

Gratulálunk nekik!


 

 TONGUE TWISTERS’ DAY  2018. NOVEMBER

ANGOL NYELVTÖRŐ VERSENY EREDMÉNYEK OSZTÁLYONKÉNT

 

3.a osztály:

I. Kerekes Zoltán

II. Gyura Cillian

III. Jurászik Lilla

 

3.i osztály:

I. Horváth-Nagy Réka, Palugyai Márk

II. Antla Ákos, Csizmadia András, Mátó Dalma

III. Bicskei Balázs, Meskó Nimród

 

4.a osztály:

I. Farkas Bálint

II. Bencsik Imre

 

4.i oszály:

I. Nyika Zsófia, Sági Mátyás

II. Jenei Máté

III. Tugyi Katinka

 

4.z osztály:

I. Fabók Enikő

II. Juhos Jázmin

III. Pál Hanna

 

5.a osztály:

I. Balog Alexa

II. Boros Viktória

III. Szijj Dominik

 

5.i osztály:

I. Ipolyi Gréta

II. Bicskei Petra

 

5.z osztály:

I. Verheugen Elowyn

II. Szabó Eszter

III. Yllka Morina

 

6.a osztály:

I. Rácz Virág Dóra

II. Ecsegi Gréta

III. Fehér Ferenc

 

6.i osztály:

I. Fehér Krisztina

II. Hluskó Lívia

III. Lucza Virág

 

6.z osztály:

I. Mátó Regina 

 

8.i osztály:

I. Pásztor Csaba

II. Fenyődi Máté

III. Fenyvesi Attila

 

Gratulálunk nekik!