Városi Úszóverseny

2017.06.06

I.korcsoport

Fiú gyorsúszás:

1. Szendrei Attila           2. i

2. Bori Noel                   3. i

6. Darányi Csanád           3. a

 

Lány hátúszás:

            2.Lengyel Luca          2.i

 

Fiú mellúszás:

1. Bori Noel                   3. i

 

Fiú váltó         II. hely

            ( Szendrei Attila, Darányi Csanád, Kovács Balázs, Bori Noel )

 

Lány váltó       III. hely

            ( Lengyel Luca, Pál Hanna, Fehér Petra )

 

II.korcsoport

 

Fiú mellúszás:

6. Kelemen Lóránt                 4. z

 

Lány hátúszás:

2. Borsos Blanka            4. z

3. Vincze Hanna            4. i

6. Ipolyi Gréta                  3. i

 

Lány mellúszás:

3.Vincze Hanna                     4.i

 

Fiú váltó         IV. hely

            ( Kelemen Lóránt, Szőke Máté, Fehér Ferenc )

Lány váltó       IV. hely

            ( Borsos Blanka, Csurgai Anna, Pónert Nóra, Vincze Hanna )

 

III.korcsoport

 

Fiú gyorsúszás:

1.Szendrei Dávid          6. i

2. Pálvölgyi Kristóf        6. i

 

Lány gyorsúszás:

     4.Darányi Csenge              5. a

     5.Obrácz – Nagy Júlia       5. z

 

Fiú hátúszás:

1. Szendrei Dávid

6. Karsai Roland

 

Lány hátúszás

2.Kovács Lili                 6. a

3.Darányi Csenge          5. a

5.Farsang Dóra                 5. z

 

Lány mellúszás:

4. Kovács Lili                 6. a

 

Fiú gyorsváltó            II. hely

            ( Pálvölgyi Kristóf, Karsai Roland, Veres Huba, Szendrei Dávid )

 

Lány váltó                   I. hely

            ( Kovács Lili, Nagy Boglárka, Obrácz – Nagy Júlia, Darányi Csenge )

 

IV.korcsoport

 

Fiú gyorsúszás:

4.Szabó Bendegúz     8. a

 

Lány gyorsúszás:

1.Patonai Nóra              8. z

3.Kelemen Tamara           7. a

 

Fiú hátúszás:

1. Szabó Bendegúz                     8. a

 

Lány hátúszás:

2. Orbán – Kabdebó Csenge     8. i

 

Fiú mellúszás:

            4.Kovács Donát                     8. i

 

Lány mellúszás:

2. Orbán – Kabdebó Csenge     8. i

3. Obrácz – Nagy Zsófi             8. i

 

Fiú pillangóúszás:

2.Borsos Botond                                6. z

 

Lány pillangóúszás:

1. Patonai Nóra                          8. z

2. Kelemen Tamara                    7. a

 

Fiú gyorsváltó            IV. hely

            ( Borsos Botond, Abdel – Magid Iván, Oldal Barnabás, Szabó Bendegúz )

 

Lány gyorsváltó          I. hely

            ( Kelemen Tamara, Obrácz – Nagy Zsófi, Patonai Nóra )

 

 

Az iskolák összesített csapatversenyében a Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola a II. helyen végzett. 

 

Akik, még hozzájárultak az iskola sikeréhez:

            Szabó Alexa               4. a

            Dengi Csenge             4. i

            Radácsy Luca             4. a

            Dóra Bogi                  5. z

            Kőgyesi Gábor            6. i

            Sipos István               6. z

            Eszes Erik                   5. i

            Petró Márton              7.z

313437
MaMa10
TegnapTegnap155
Ezen a hétenEzen a héten687
Ebben a hónapbanEbben a hónapban2395
ÖsszesenÖsszesen313437

Fenntarthatosag

/images/FTH_jelveny.png

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2012. All Rights Reserved.