2015./2016.tanév

 

Tollforgató verseny eredményei, 2016.április 2., Monorierdő

 

Bognár Konrád 4.i        szövegértés  2.helyezés
Mótyán Roland 6.i                   angol  2.helyezés
Herczeg Anna 6.z                magyar  2.helyezés
Fehér Boglárka 8.a        matematika 3.helyezés
Nándori Judit  8.a                   angol  2.helyezés
Kálvin Szilvia 8.z                   földrajz 3.helyezés

 Gratulálunk!

 

 

 


 

2013/2014.tanév

 

 
A költészet napja alkalmából versíró versenyt rendeztünk. Arra ösztönöztük a tanulókat írjanak verset Anyák napjára. Az eredmények  a következőek:
 
1.osztály
 
 
    1.Nagygyőr Márton 1.z
              2.Radácsy Luca Dorottya 1.a
3.Mótyán Evelin 1.a
 
 
2.osztály
 
    1.Gavaldik Balázs 2.b
    2.Megyeri Katinka 2.b
  3.Galbács Dániel 2.a
 
 
3.osztály
 
 
        1.Fülöp Zsuzsanna 3.z
2.Fehér Zorka 3.z
3.Bognár Eliza 3-i
 
4.osztály
 
        1.Fodor Hanna 4.z
               2.Abdel-Magid Iván 4.z
3.Füle Erik 4.i

 


 

 A „Bacik háborúja” rajzpályázat eredményei

 

 1.évfolyam:

            1. Pircsi Emma 1.z

                          2. Horváth-Nagy János 1.i

              3. Kovács Panna 1.i

                                Különdíj: Naggyőr Márton 1.z

 

2.évfolyam:

                     1. Szalisznyó Ilona 2.z

                   2. Egyed Szabolcs 2.i

               3.Bimbó Tifani 2.z

                             Különdíj: Farkas Virág 2.z

 

 

 

3.évfolyam:

               1. Zentai Lilla 3.i

                   2. Nagy Marcell 3.i

                 3.Bognár Eliza 3.i

                                       Különdíj: Sidlovszky Fanni 3.z

4.évfolyam

                1. Egyed Gréta 4.z

                                2. Varga Dominika Kitti 4.z

                   3. Labancz Dóra 4.a

                                  Különdíj: Fekete Koppány 4.i

 

 

 

 


 


 

2012/2013.tanév

 

 Az "Én iskolám" elnevezésű rajzverseny helyezettjei:

 

 1.osztály:

                 I.hely  Ungvári Fanni Boglárka 1.a

    II.hely  Farkas Ferenc 1.a

III.hely Sági Panna 1.z

 

2.osztály

I.hely Balogh Ágnes 2.z

         Fehér Zorka 2.z

   II.hely Sidlovszky Fanni 2.z

  III. hely Fülöp Zsuzsanna 2.z

 

3.osztály

I.hely Egyed Gréta 3.z

II.hely Fodor Hanna 3.z

     III.hely Abdel-Magid Iván 3.z

 

4.osztály

I.hely Gomaa Camelia 4.z

II.hely Senkei-Kis Anna 4.z

            Imregi Borka 4.z

III.hely Horváth Georgina 4.b

 

A nyertesek az oklevelek mellett tárgyi jutalomban részesültek.

 

  

 


 

A költészet napja alkalmából meghirdetett napközis versíró verseny eredményei:

 

I.hely: Fehér Zorka 2.z

      II.hely: Sidlovszky Fanni 2.z

III.hely: Bognár Eliza, 2.i

              Szendrei Dávid 2.i

 

Emléklapot kaptak:

Pákozdi Dávid 2.i

Balogh Ágnes 2.z

Szedlák Gábor 2.z

Szabó Bernadett 2.z

Mellár Nóra 2.z

Fodor Fanni 3.a

Sasvári Angelika 3.a

Veszelka Milán3.a

Kis Csaba 3.a

Ócsai Máté 3.a

Borsós Nóra 3.i

Molnár Máté 4.i

Kovács Donát 4.i

 

 

 

 


 

Táncsicsosok sikerei

http://cegledipanorama.hu/index.php/magazin/suli/1644-t%C3%A1ncsicsosok-sikerei.html

 

303750
MaMa193
TegnapTegnap199
Ezen a hétenEzen a héten1113
Ebben a hónapbanEbben a hónapban4700
ÖsszesenÖsszesen303750

Fenntarthatosag

/images/FTH_jelveny.png

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2012. All Rights Reserved.